Zumba voor jeugd en volwassenen

Wil jij op een leuke en pittige manier je conditie verbeteren, dan geven we in Wanneperveen van 18.30-19.30 uur op woensdag voor de jeugd en volwassenen Zumba. Zumba houdt in dat je door workout / dansvormen  op Latijns -Amerikaanse muziek, spierversterkende oefeningen , buikspieroefeningen en ontspanningsoefeningen al je spieren aan bod komen, en dit gaat op het ritme van lekkere swingende muziek.  Iedereen kan deze les volgen.....

De lessen zijn bedoelt voor jongeren en volwassenen  die van vlotte swingende muziek houden waar je ook heerlijk op kunt dansen en sporten, en ze worden gegeven door José Smit.

Enthousiast? Heb je belangstelling in Zumba?  kom gerust eens langs, de eerste 3 lessen zijn vrijblijvend. Als je daarna besluit lid te worden kun je aan de trainster een aanmeldingsformulier vragen.  

Woensdag    18.30-19.30 uur     jeugd en volwassenen   Wanneperveen "de Wanne"